Supertotobet Para Çekme İşlemleri

Supertotobet Para Çekme İşlemleri

Supertotobet para çekme işlemleri ile çalışıyorsanız, hesap açarsanız, para yatırırsanız, bahis oynarsanız, oyun oynarsanız para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca en az bir kez para kazanma şansına sahip olduktan sonra Supertobet para çekme işlemini sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Aşağıda belirttiğimiz seçenekleri kullanabilir ve aşağıda size açıkladığımız ve finans departmanından aldığımız kurallar dahilinde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Supertotobet Para Çekme İşlemleri Ve Ödeme Kuralları

Sıfır hata ile sorunsuz ödeme almak istiyorsanız, belirlenen basit kurallara uymanız yeterlidir. Bir hesap açmak gereklidir. Minimum depozito bir kez gereklidir. Yatırılan para oyunlarda veya oyunlarda kullanılmalıdır. Bir veya daha fazla hizmetten en az bir kez para kazanmalısınız. En az bir kez para kazandıktan sonra sadece adınıza ve soyadınıza kayıtlı hesaplara para çekme talimatı vereceksiniz. Para çekme talep formunu doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. En düşük ödeme tutarını fark edeceksiniz. Günlük en yüksek ödeme tutarını fark edeceksiniz. Bunun dışında herhangi bir kural konmamıştır.

Supertotobet Ödeme Yöntemleri Ve Tutarları

Dikkat edilmesi gereken kurallar arasında en düşük ve en yüksek miktar olarak bir tanımlama yapılmıştır. Böylelikle Bu açıdan bakıldığında sayfanın belli bir standartta göründüğü görülecektir. Süpertotobet sitesindeki en düşük ödeme tutarı tüm sistemler için 200 TL olarak belirlenmiştir. 200 TL’den az kazandıysanız, ana hesap bakiyesi ile toplam 200 TL’yi görmek doğru mudur? Bu tutarı gördüğünüz anda para çekme talimatı verebilirsiniz. 1 günde çekilebilecek maksimum miktar 25.000 TL’dir. Tek seferde 25.000 TL para çekme talimatı verebilirsiniz. Günde iki kez para çekme talimatı verebilirsiniz. Her işlem arasında en az 2 saat olmalıdır. Ayrıca Günlük maksimum çekim tutarı olan toplam 25.000 TL’yi aşmanız mümkün değildir. Ziraat Bankası ile hızlı fotoğraf çekebilirsiniz.

Supertotobet Ödemeleri Kesecek Mi?

Supertotobet para çekme işlemi yaptığınızda, site tarafından sizden herhangi bir işlem ücreti alınmaz. Havale ücreti yok, EFT ücreti yok, komisyon yok. Finans departmanı bu konuda net bir ücretsiz tanımı kullanmıştır. Bu tanım tüm sistemleri kapsar. Komisyonsuz ödeme konseptinde tüm değerler ve tutarlar bulunmaktadır. Büyük para çekme emri veren kişiden komisyon alınması için bir uygulama yoktur. Bu yöndeki tüm gönderiler yanlış, yanlış ve hatalı bilgilerden oluşmaktadır.