Supertotobet Minimum Para Yatırma

Supertotobet Minimum Para Yatırma

Minimum para yatırma bahis yapmak istiyorsanız Supertotobet sayfasında oyun oynayın, para kazanma şansını hedefliyorsanız süpertotobet para yatırma işlemini mutlaka gerçekleştireceksiniz. Bu mevduat nedir? Bir hesap açıp hesaba para aktarmak istiyorsunuz. Yatırdığınız paradan üyelik ücreti, işlem ücreti gibi herhangi bir kesinti yapılmaz. 100 TL yatıran, oyunlarda 100 TL’nin tamamını kullanır. 100 TL yatıran, oyunlarda 100 TL’nin tamamını kullanır. İstediğiniz herhangi bir seçeneği seçebilirsiniz.

Supertotobet Minimum Para Yatırma Yöntemleri

Açık yatırım yöntemleri arasında kişisel banka hesapları, banka işlemleri ve ayrıca elektronik ön ödemeli kartlar veya sanal cüzdanlar bulunur. Baktığınızda kullanabileceğiniz yatırım seçeneklerinin aşağıdaki gibi sıralandığını görebilirsiniz. Para yatırma işlemi kredi kartı ile yapılır, para banka havalesi ile yatırılır, para EFT ile yatırılır, para astropay kartı ile yatırılır, para mobil bankacılıkta yatırılır, para paysafe kartı ile yatırılır. İstediğiniz yöntemi seçebilirsiniz. Türk Lirası ile para yatırma, dolar ile para yatırma, euro ile para yatırma gibi seçenekleri tercih etme avantajına sahip olacaksınız.

Supertotobet Yatırım Tutarı

Elbette finans departmanı tarafından belirlenen standart parasal değerlerde mevcuttur. Burada belirtecek limitlerin altında veya burada belirtecek limitlerin üzerinde para yatırma işleminiz onaylamayacaktır. Kredi kartı ile minimum 100 TL, maksimum 1000 TL para yatırabilirsiniz. Banka havalesi veya EFT ile minimum 100 TL, maksimum limitsiz para yatırabilirsiniz. Astropay ile minimum 25$, maksimum 5000$ para yatırabilirsiniz. Cepbank ile minimum 100 TL, maksimum 1000 TL para yatırabilirsiniz. Paysafe kartı ile minimum 50 TL, maksimum 1.800 TL para yatırabilirsiniz. Yukarıdaki ve altındaki yatırım emirlerinizin finans departmanı tarafından kabul edilmeyeceğini unutmamalısınız.

Bankalar Supertotobet Sitesi Olarak Çalışır

Supertotobet para yatırma işlemi yaparken banka işlemlerini tercih edebilirsiniz. Bununla ilgili sistemler kredi kartı ayrıca havale, EFT, mobil bankacılık gibi alternatiflerdir. Peki Supertotobet tarafı hangi bankalarla çalışıyor? Türkiye’de kurumsal banka kavramının geçerli olduğunu göreceksiniz. Garanti, Denizbank, TEB, Yapı Kredi, Finans Bank, ING Bank, Akbank gibi alternatifler sıralar. Önerdiğimiz uygulama, her para yatırmadan önce süper tobet’e giriş yapmak ve canlı destek ile konuşmaktır. Bankalar için banka bilgileri ve hesap numaralarını müşteri hizmetleri temsilcisinden talep etmeniz gerekmektedir.