Süpertotobet Güncel Adresi

supertotobet güncel adresi

En yüksek oranlı canlı bahis sitesi sloganı ile 2015 yılında Türkiye pazarında görmeye başladığımız süpertotobet sitesi, adresini değiştirmek zorunda kalmıştır. Süpertotobet güncel adresi belirlenmiş ve bu adresi üzerinden Türkiye’deki hizmetler yeniden kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır. Güncelleme çalışmasının yapılmasında, bir bakım, bir onarım, bir revizyon ya da bir alt yapı değişikliği bulunmamaktadır. Tamamen hakkında verilmiş kapatılma kararı nedeniyle bu yönde bir uygulamanın gündeme geldiği bilinmelidir. Kasıtlı olarak yapılan bir işlem değildir. Türkiye’de tespit edilmiş adresin kapatılması ile birlikte, hizmetleri aktarma konusunda alınan bir tedbir olduğu görülecektir.

Süpertotobet Güncel Adresi Hesabımda Olan Paralarım Ne Olacak?

Siz bir kullanıcı olarak, ilk defa giriş problemi yaşıyor olabilirsiniz. Bu problemi ilk defa görüyor olmanız nedeni ile yeni adreste paraların ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Süpertotobet0473 şekilde bir belirleme yapılmıştır. Bu adresi kullanın ve hesabınızı açın. Ana hesap bakiyesi üzerinde bütün paralarınızın bulunduğunu göreceksiniz. Elbette paralarınızın silinmesi, sıfırlanması, sistemden kaldırılması gibi bir uygulama, bir olumsuzluk gündeme gelmeyecektir. Hem kazandığınız paralar, hem yatırdığınız paralar, hem de çevrim işlemini tamamlayıp, nakit para biçimine dönüştürdüğünüz promosyonlar hesaplarda bulunacaktır. Android telefonlar üzerinden hızlı giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Süpertotobet Yeni Adresinde Kuponlarım Ne Olacak?

Tıpkı para yatırma ya da parasal hareketler konusunda olduğu gibi, kuponlarda da bir mağduriyet yaşamanız söz konusu değildir. Yeni adres belirlenmiştir lakin, hesabınızda kuponlar geçerlidir. Hatta kapatılan adreste bir kupon yapmış iseniz, karşılaşmalar henüz sonuçlanmamış ise, devam eden kuponlar bölümünde, yeni giriş adresinde göreceksiniz. Bu esnada sonuçlanmış ve kazanmış ise, kazanan kuponlar bölümünden takip edeceksiniz. Kazanan kupon parasının hesaba geçirildiğini tespit edeceksiniz. Elbette kaybetmiş kupon anlayışında hesabım, kuponlarım, kaybeden kuponlar bölümüne bakmanız gerekmektedir. Bu konuda da yaşanması muhtemel ya da yaratılması muhtemel herhangi bir olumsuzluk yoktur. 

Süpertotobet Güncel Adres Ne Oldu?

Süpertotobet güncel adresi belirleyip, hizmetleri vermiştir. Aslı yazının içeriğinde de anlatılmıştır. Güncellemeden sonra kullanabileceğiniz adres, süpertotobet0473 olmuştur. Süpertotobet giriş için orijinal olan bu adresi tercih edebilirsiniz. Peki yeni adresi ile yeniden siteyi kullanmak istediğinizde, ne yapacaksınız? Üyelik yenileme, bilgi güncelleme gibi bir işlem elbette yapmayacaksınız. Üyelik bilgilerinizi kullanacaksınız. Giriş yap bölümüne gelip, şifre, kullanıcı adı bölümlerini kendinize ait hesap bilgileri ile dolduracaksınız. Kendi hesabınız, kendi profiliniz ile birlikte, sitenin açıldığını göreceksiniz. Yeniden hesap açmaya çalışır iseniz, buna sistem engel olacaktır. Birden fazla hesap anlayışı devreye girip, üyelik iptal işlemleri de gündeme gelecektir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın