Restbet

Restbet

Restbet her kullanıcıya eşit hizmet prensibi ile hareket etmektedir. Bunun sağlanması için, belirli kuralları devreye almaktadır. Her kullanıcının her hizmetten, eşit ve şeffaf bir şekilde yararlanmasını talep etmektedir. Genel kullanım koşulları bu kapsamda hazırlanmıştır. Kurala uygun davranılması durumunda, müşteri hizmetleri tarafından bildirim alabilirsiniz. Alacağınız bildirimlerin içerisinde, belge talebi şeklinde bir ihtimal bulunabilir. Fakat durduk yerde, belirli gerekçeler ortaya çıkmadan, herhangi bir işlem karşılığında herhangi bir belgenin talep edilmesi gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Belge talep edilecek ise, müşteri hizmetleri mutlaka gerekçeleri sizlere bildirecektir. Neden belge talep ettiğini anlatacaktır.

Restbet Hesap Doğrulama

Restbet hesap doğrulama işlemini yapan sitelerden bir tanesidir. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu görmeye çalışacaktır. Paylaştığınız bilgilerin doğru olduğunu görmeye çalışacaktır. Bu bilgiler üzerinden sadece bir tane hesap açtığınızı ve siteyi diğer kullanıcılar ile eşit şartlarda kullandığınızı görmeye çalışacaktır. Bu yüzden hesap doğrulama işlemi gündeme gelebilir. Google Nasıl hesap doğrulama yapılacaktır? Cep telefonlarına SMS aracılığı ile onay kodu gönderilebilir. Gönderilen onay kodu, restbet sitesinde, hesabım bölümünde ilgili bölüme yazılacaktır. Belge talep edebilir, elektronik posta ile talep edilen belgeleri göndermeniz gerekebilir.

Rest bet Belge Talep Ediyor mu?

Restbet belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığı aslında yazı içeriğinde verilmiştir. İhtiyaç duyulması halinde, belge talep etme hakkına sahiptir. Fakat aynı belgenin defalarca istenmesi gibi bir durum yoktur. Eğer siz bir kullanıcı olarak gene kullanım koşulları dahilinde hareket eder iseniz, süpertotobet üzerinden bir tane hesap açar iseniz, hiçbir şekilde belge talebi ile karşılaşmazsınız. Kendi adınıza ait hesaplar ile para yatırır ve bu hesaplara para çekme talimatı verirseniz, hiçbir şekilde belge talebi ile karşılaşmazsınız. Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz müddetçe, üyelik iptal işlemi yapana kadar bir kez daha ki karşınıza belge talep edilmesi gibi bir durum çıkmayabilir. Bu yüzden genel kullanım koşullarını en az 1 defa okumanız ve bilgi sahibi olmanız tavsiye edilecektir.

Restbet Hesap Dondurma

Restbet bahis sitesi ihtiyaç duyulur ise, restbet hesap dondurma işlemini yapabilir. Onay kodunu ilgili bölümü girene kadar ya da istenmiş ise, belgeyi gönderene kadar, hesabınız askıya alınabilir. İhtiyaç gidebildiği an itibarı ile ek bir işlem yapılmadan, derhal hesabınız aktif hale gelecektir. Ayrıca siz ister iseniz, üyelik iptal işlemi yapmadan hesap dondurma işlemini, hesap askıya alma işlemini yapma hakkına da sahip olacaksınız. Bu konu için müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yeterlidir.