Poker Bonusu Veren Siteler

Poker Bonusu Veren Siteler

Poker bonusu veren siteler içerisinde tercih yapmak artık daha da zorlaştı diyebilmek mümkündür. Çünkü poker sitelerinin sayısının artış göstermesi ile birlikte bu poker siteleri arasındaki rekabetten dolayı sitelerde artık pek çok farklı bonuslar sunulmaya başlandı. Bu bonusların da genelde yatırım, kayıp ve rakeback şeklinde üç temel kategoride poker sitelerinde verildiği görülüyor. Her üç kategoride de poker tutkunları sitelerden sağlam kazançlar ile ayrılma şansı yakalamış olmaktadırlar. İşte bu tür sitelerin arasında en kaliteli, en güvenilir ve en sağlam miktarlarda bonus veren siteler tercih edilirse; bonusları bulunmayan poker sitelerine göre gerçekten çok daha sağlam kazançlar elde edilebilir. 

Poker Yatırım Bonusu Veren Siteler

Poker bonusu veren siteler içerisinde ilk olarak incelenebilecek olan kategorilerden bir tanesi de yatırım bonusu veren isimlerdir. Poker yatırım promosyonu veren siteler içerisinde genel bir inceleme yapıldığında ilk olarak hoş geldin bonusları ile karşılaşılır. Genelde de bu bonus %100’lük bir dilimde verilir. Böylelikle müşteriler ilk yatırımlarından sonra 2 kat bir bakiye ile karşılaşır ve daha fazla poker oynama fırsatını yakalar. Bunun haricinde pek çok farklı yatırım yöntemine özel yatırım bonusu veren siteler de bulunmaktadır. İşte bu sayede süpertotobet bonusların çok tutulduğu poker sitelerinin içerisinde müşterilerin yapmış oldukları her yatırım daha da değerli olacaktır. Çünkü müşteriler bu sayede daha fazla miktarlarda poker oynama şansını yakalamaktadır. 

Poker Kayıp Promosyonu Veren Siteler

İkincil bir kategori olarak da poker kayıp promosyonu veren siteler incelenebilir. Yatırım bonuslarından ziyade bu kayıp bonusları da müşterilere ikinci bir şans sunduğundan dolayı oldukça önemli bir bonus kategorisi olarak incelenebilir. %20’lik bir dilimde minimum 100 TL’lik poker kayıpları için bir bonus sunulduğu varsayılırsa, 100 TL’lik bir poker oyunun oynayıp kaybetmiş olan kişiler bu kayıplarının 20 TL’sini geri kazanma şansını yakalayabilecektir. Bu elde ettikleri kayıp bonusları ile toplam kayıpları olan 100 TL’yi bir 20 TL’lik poker masasına oturarak tekrar alma şansını yakalamış olurlar. Bunun yanında dileyen poker severler ise bu tür sitelerde kayıp bonusları için genelde çevrim şartı olmadığı için direk elde ettikleri bonus miktarını çekebilirler. 

Poker Rakeback Promosyonu Veren Siteler 

Poker bonusu veren siteler içerisinde bir de rakeback bonusları sunulmaktadır. Poker rakeback bonusu veren siteler de çok avantajlıdır. Mariobet başlangıçta toplanan rakeback miktarları vardır. Bir rakeback havuzu bu miktarlar ile oluşturulur. Eğer masada derece ile o müşteri kalkarsa hem poker oyunundan kazanç elde etmiş hem de rakeback havuzundan kazanç elde etmiş olur. Böylelikle kazancını ikiye katlar.