Piabet

Piabet

Piabet saygın yabancı bahis siteleri arasında bulunmaktadır. Türkiye’de her ne kadar kabul edilmiyor olsa da, her ne kadar engellenmeye çalışırsa da, gerçek anlamda dünyanın en prestijli siteleri arasında gösterilmekte ve kabul edilmektedir. Resmi anlamda kurulmuştur, resmi anlamda onay almıştır. Bu özelliklerinin Türkiye‘de kabul edilmemesi, var olan özelliklerinin yok sayılması anlamına gelmeyecektir. Resmi anlamda kurulup onay verilmiş olması anlayışında belirleyici olan, genel kurallar bulunmaktadır. Site bu kuralların dışına çıkmaz, kullanıcılarında bu kuralların dışına çıkmasına müsaade etmeyecektir. Bu yüzden kural dışı hareketler kapsamında belge talebinin gündeme gelme ihtimali bulunabilir.

Piabet Kalitesi Hakkında

Piabet belge talep ediyor mu? Merak ediyor olabilirsiniz ancak şunu belirtelim, süpertotobet sitesi durduk yerde yani herhangi bir kural dışı hareket meydana gelmeden belge talebi etmez. Üyelik meydana getirdiğiniz andan itibaren, siteyi kullanmaya devam ettiğiniz müddetçe, hatta üyelik iptal işlemi yapana kadar hiçbir zaman hiçbir belge talebi ile karşılaşmazsınız. Tabii belge talebi ile karşılaşmamak için, bir kez daha belirtelim. Genel kullanım koşullarına kesinlikle uygun davranacaksınız. Eğer tek bir maddeye aykırı harekette bulunur iseniz, müşteri hizmetleri bunu hemen fark edecek ve hemen sizlere ile irtibata geçip, belge talep edecektir.

Piabet Hareket İncelemesi

Piabet hareket incelemesi işlemini yapabilir. Yapma konusunda elinde yetki bulunmaktadır. Eğer 18 yaş sınırı konusunda şüpheli bir durum olduğunu sezer ise, hesap doğrulama işlemi gündeme gelir. Birden fazla hesap açma girişiminde bulunur iseniz, hesap doğrulama işlemi gündeme gelir. Finansal enstrümanlarda, akrabanız dahi olsa, bir başka şahsın adına ait hesapları kullanır iseniz, hesap doğrulama gündeme gelebilir. Bu yüzden dikkatli davranacaksınız. Hesap doğrulama işlemi kapsamında sizlerden verdiğiniz bilgileri ya da açtığınız hesapları ispatlayıcı nitelikte belgelerin talep edilmesi söz konusu olabilir.

Pia bet Hesap Dondurma

Piabet elindeki yetkiye istinaden, piabet hesap dondurma işlemini yapabilir. Hesap dondurma ne demektir? Mevcut olan bir hesabın tüm bilgi ve belgeler ile korunmasıdır. Üyelik iptal işlemi yapılmadan aktif halde ki hesabın pasif hale getirilmesi anlamına gelmektedir. Böyle bir uygulama, belge gönderimi işlemi tamamlandığı an itibarıyla otomatik olarak ortadan kaldırılacaktır. Tabii ki sizlere yapılan bildirimden sonra verilen süre içerisinde, belge gönderme işlemini tamamlar iseniz, hesap dondurma işlemine maruz kalmazsınız. Ayrıca üyelik iptal işlemi yapmadan hesabınızı askıya alma yani dondurma işlemini yapma hakkı sizlerin elinde de bulunmaktadır.