Limanbet

Limanbet Bahis Sitesi

Limanbet ile belirlenmiş genel kullanım koşulları dahilinde hareket etmektedir. Kullanıcıların uyması gereken kurallar, bu genel kullanım koşulları içerisinde tek tek açıklanmış durumda bulunmaktadır. Açıklanan kurallardan bir bölümünü ise, belge talepleri, hesap dondurma işlemleri, hesap askıya alma işlemleri meydana getirmektedir. Elbette açılan hesapların doğrulanması konusunda, verilen bilgilerin doğrulanması konusunda yapılacak işlemler yani hesap doğrulama işlemleri de bulunmaktadır. Bu konularda tümüyle genel kullanım koşulları içerisinde sıralanmış durumda bulunmaktadır.

Limanbet Firması Lisansı

Limanbet belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığında, belge talep etme şeklinde bir hakkın sitede bulunduğu görülebilmektedir. Peki hangi durumlarda belge talep edilecektir? 18 yaş sınırı için kesinlik ile belge talep edilme ihtimali bulunmaktadır. İp ve ikametgah adreslerinden, isim ve soy isim ve iletişim bilgileri üzerinden bir tane hesap açıldığını görmek için, belge talep edilebilir. Kullanıcıların kendi adına ait hesaplar üzerinden para yatırdığını görmek için, belge talep edilebilir. Kullanıcıların kendilerine ait hesapları üzerine para çekme talimatı verdiğini görmek amacı ile belge talep edilme ihtimali bulunmaktadır.

Liman bet Hesap Doğrulama

Limanbet hesap doğrulama işlemi, gerçek kişilik, gerçek adres, gerçek iletişim bilgilerini, yasal yaş sınırını görmek amacıyla yapılmaktadır. Ayrıca her kullanıcının kendine ait, verdiği bilgilere ait sadece bir tane hesap açtığını, ip adresi üzerinden bir tane hesap ile işlem yaptığını görmek amacıyla gündeme getirilebilir. Hesap doğrulama işleminde cep telefonlarına SMS gönderilmesi, onay verilmesi, verilen onay kodunun site içeriğini yazılması gibi bir uygulama bulunacaktır. Bunun dışında bahsedilen gerekçelere istinaden, herhangi bir ya da birden fazla belgenin talep edilme ihtimali de bulunacaktır.

Limanbet Hesap İşlemleri

Limanbet belirli şartlar oluşmuş ise, limanbet hesap dondurma işlemini, hesap askıya alma işlemini yapma hakkına da sahip durumda bulunmaktadır. Bunun gerçekleşebilmesi için, önce süpertotobet sitesi tarafından hesap doğrulama işlemi kapsamında, onay kodu gönderilmesi, sisteme girilmesi talep edilecektir. Bunun gönderilebilmesi için ya da gündeme gelebilmesi için, üyelerin doğru cep telefon numarasını vermesi oldukça önemlidir. Ayrıca ispatlayıcı nitelikte belgeler talep edilebilir. Belgelerin gönderilmesi gerekecektir. Belge gönderme konusunda çekince duyar iseniz, göndermez iseniz, gönderim işlemi tamamlanana kadar hesabın askıya alınması mümkün olacaktır. Ayrıca siz yeniden kullanmaya karar verene kadar hesap dondurma işlemini yapabilirsiniz. Bu sayede veri tabanında bilgileriniz kayıt altında tutulmaya devam edilecektir. Yeniden betmatik ile çalışmaya karar verdiğinizde, tekrar bilgi güncelleme ya da belge gönderme işlemi yapmazsınız.