Karşılıklı Gol Nedir?

Karşılıklı Gol Nedir

Karşılıklı gol nedir? Bir futbol karşılaşmasında gündeme gelen popüler tahmin seçeneklerinden bir tanesidir. Son dönemlerde iddaa oynayan şahıslar tarafından yapılan kuponlara bakıldığında, en fazla tercih edilen seçenekler arasına girdiği görülmektedir. Elbette bunun bir karşılığı vardır. Karşılığı ev sahibi ve deplasman takımları için gündeme getirilmiştir. Karşılıklı gol anlayışına bakıldığında, her iki takımın da birbirine gol atması şeklinde bir ifadenin kullanılması gündeme gelecektir.

Karşılıklı Gol Nedir? Seçenekleri Nelerdir?

Karşılıklı gol seçenekleri nelerdir? Aslında var ya da yok şeklinde 2 farklı seçenek bulunmaktadır. İddaa kuponu yapmaya çalıştığınızda, kullanabileceğiniz seçenekler bunlardır. Karşılıklı gol var ya da karşılıklı gol yok şeklinde iki tahmin üzerinden hareket edebilirsiniz. Her birinin anlamı bulunmaktadır. Karşılıklı gol var özelliğini kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ev sahibi takım deplasman takımına gol atmak zorundadır. Süpertotobet deplasman takımı da ev sahibi takımı gol atmak zorundadır. Kaç adet sayı kaydedildiğinin herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Önemli olan, her iki takımında en az 1 adet gol kaydetmesi olacaktır. Karşılıklı gol yok seçeneğini kullandığınızda, bunun tam tersi bir uygulama ile karşılaşacaksınız. Sadece deplasman takımı gol atabilir, sadece ev sahibi takımı gol atabilir. Karşı takım yani deplasman ya da ev sahibi takım birbirine karşı sayı kaydetmeyecektir. Sonuçlar arasında 0-1 0-2 0-3 0-0 1-0 2-0 3-0 gibi benzer sonuçlar bulunacaktır. Bu sonuçların dışına çıkıldığı an itibarı ile karşılıklı gol yok tahmini yapıldığında, tahmin tutmayacaktır. Hangi süreler içerisinde geçerlidir? Karşılaşmaların yani futbol karşılaşmalarının normal süresi içerisinde geçerli bulunmaktadır.

Çift Ya da Tek Nedir?

Çift ya da tek nedir? Futbol karşılaşmalarında kullanılabilecek, tıpkı karşılıklı gol gibi seçeneklerden bir tanesini işaret etmektedir. Farklı versiyonlar ile yabancı oyun sitelerinde karşılaşacaksınız. Ev sahibi çift, ev sahibi tek, deplasman çift, deplasman tek gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. İlk yarı çift, ikinci yarı ikinci yarı çift, ikinci yarı tek gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. İlk yarı ev sahibi tek, ilk yarı ev sahibi çift, ilk yarı deplasman tek, ilk yarı deplasman çift gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Burada her iki takımın birbirine karşı atacağı gol sayısının toplamının çift olması ya da tek bir takımın atacağı gol sayısının çift olması ya da tek olması kastedilmektedir.

Çifte Şans Nedir?

Karşılıklı gol nedir? Çift ya da tek nedir? Gibi popüler seçeneklerin dışında, bir de çifte şans uygulamasına ya da tahmin seçeneğini yer verildiği görülmektedir. Çifte şans nedir? 2 ihtimalli sonuç üzerine yapılan iptal seçenekleri anlamına gelmektedir. Ev sahibi kazanır, berabere biter, deplasman kazanır, berabere biter, ev sahibi kazanır, deplasman kazanır gibi 3 farklı versiyonu bulunmaktadır.