Betmoris

Betmoris

Betmoris pazara giriş yaptığı an itibarı ile ilgi odağı haline gelmiştir. Belirlediği kurallar dahilinde hareket etmektedir. Yetişkinlere hizmet vermektedir. 18 yaş sınırının sahip olan herkesin, bu sitede hesap açma ve kullanma hakkı bulunmaktadır. Türkiye üzerinden de aynı şartlar dahilinde hareket edilmesi yeterlidir. Elbette bu siteyi gerçek kişilik bilgileriniz ile açtığınız hesaplar üzerinden kullanacaksınız. Ancak siteyi kullanma konusunda belirlenmiş olan basit genel kullanım koşullarına, basit kurallara uygun bir şekilde davranmanız gerekecektir. Eğer kural dışı bir harekette bulunur iseniz, herhangi bir gün ve zamanda belge talebi ile karşılaşabilirsiniz.

Betmoris Mobil Adresi Hakkında

Betmoris mobil adresi hakkında Durduk yerde gerekçe belirtmeden belge talep etmez. Kurallara uygun bir şekilde hareket ettiğinizde, belge talebi ile karşılaşmazsınız. Diğer üye haklarına saygısızlık göstermez iseniz, belge talebi ile karşılaşmazsınız. Süpertotobet kendinize ait finansal enstrümanlar ile para yatırma para çekme işlemini yapar iseniz, belge talebi ile karşılaşmazsınız ancak, bu ve benzer kuralların dışına çıktığınız andan itibaren, sitenin elinde belge talep etme hakkının olduğunu unutmamalısınız.

Bet moris Hesap Kontrol

Betmoris hesap doğrulama işlemini yapan, zaman zaman yapmak zorunda kalan sitelerden bir tanesidir. Bu nasıl gerçekleşmektedir? Hesap doğrulama işleminde şüpheli bir durum ortaya çıkmıştır, yukarıda sizlere anlatmaya çalıştığımız kuralların dışında hareketler tespit edilmiştir. Google üzerinden bu durumda derhal ispatlayıcı nitelikte kullanıcılardan belgeler talep edilecektir. Talep edilen belgelerin gönderilmesi gerekmektedir. Zaman zaman ise, daha pratik bir uygulama gündeme gelmektedir. Gerçek bilgilerin verildiğini anlamak amacıyla, kısa mesaj yani SMS aracılığı ile onay kodu gönderilmektedir. Onay kodu hesabım bölümünde, ilgili bölüme yazılmaktadır.

Betmoris Hesap Dondurma

Betmoris birçok sitede gördüğünüz gibi, genel kullanım koşulları dahilinde hareket etmektedir. Kullanıcıların bunlara uygun bir şekilde davranmasını beklemektedir. Eğer bu kuralların dışına çıkılır ise, müşteri hizmetleri vakit kaybetmeden üye olan şahıslar ile irtibata geçecektir. Yaşanan problemi anlatacaktır ve istediği belgeleri belirtecektir. Kullanıcıların kendini haklı göstermesini belgeler ile talep edecektir ve bir süre verecektir. Bu süre içerisinde belge gönderilmez ise, betmoris hesap dondurma işlemi gündeme gelir. Ne demektir hesap dondurma? Geçici bir süre hesabın askıya alınması anlamına gelmektedir. Hesap kapatılmaz, üyelik iptal işlemi yapılmaz. Sadece kullanıma ara verilir. Peki nasıl ortadan kaldırılır? Sizden gerekçelere istinaden istenen belgeleri toparlayıp, göndermeniz ile birlikte, askıya alınan hesabı tekrar aktif duruma getireceksiniz. Başka hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur.