Betbir

Betbir

Betbir genel kullanım koşullarını mutlaka okumalısınız. Üye olma aşamasında onay bölümünde sizlerin karşısına, genel kullanım koşullarına erişim sağlayacağınız bir link çıkarılmıştır. İşaretleme işlemini yapıp, üyelik başvuru formunu göndermeden önce bu bölümü okumanız tavsiye edilecektir. Bölüm içerisinde belge talepleri ile ilgili gerekli açıklamalar yapılmıştır. Bu yazı içeriğinde sizlere belge talep edilmesi, hesap dondurma işlemi, hesap onay işlemi gibi konularda bilgi vermeye çalışacağız.

Betbir Firması Hakkında İnceleme

Betbir belge talep ediyor mu? Gerek duyulur ise, belge talep etme hakkı bulunmaktadır ancak, gerekçeleri kullanıcılara belirtecektir. Gerekçe belirtilmeden sadece belge talep edilmesi gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Herhangi bir gün, herhangi bir zamanda, müşteri hizmetleri sizlere bir mail gönderir ve belge talep eder ise, bu bildirimin içerisinde mutlaka ve mutlaka gerekçeler bulunacaktır. Gerekçeler ortadadır. Neden belge talep ettiği ya da etme hakkına sahip olduğu ortadadır. Süpertotobet kayıt üzerinden bir tane hesap açmaz iseniz, belge talebi ile karşılaşırsınız. 18 yaşından küçük iseniz, belge talebi ile karşılaşırsınız. Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın hesabı üzerinden para yatırmaya çalışır iseniz, belge talebi ile karşılaşırsınız. Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın hesabına para çekme talimatı verir iseniz, belge talebi ile karşılaşırsınız. Aynı ip, aynı ikametgah, aynı iletişim, aynı adreste yaşayan aile fertleri üzerinden ya da tanıdıklar veya kişiler üzerinden birden fazla hesap açar iseniz, ispatlayıcı nitelikte belge talebi göndermek zorunda kalırsınız. Bunların dışında herhangi bir gerekçeye istinaden, belge talebi gündeme gelmeyecektir. Elbette bunları yapmaz iseniz, hiçbir şekilde, hiçbir zaman belge talebi ile karşılaşmazsınız.

Bet bir Hesap Doğrulama

Betbir hesap doğrulama işlemi aslında yukarıda belirtilen kuralların dışında hareket etmeniz durumunda ortaya çıkmaktadır. Olabahis üzerinden eğer bir tanesini yerine getirmez iseniz, bir tane kural dışında hareket eder iseniz, hesap doğrulama işlemi ile karşılaşabilirsiniz. Hesap doğrulama işlemi gerçekleri ortaya çıkarmak için yapılmaktadır. Herkesin bir tane hesap ile siteyi kullandığını, şeffaf olduğunu göstermek amacı ile yasal prosedürleri tamamlamak amacı ile yapılmaktadır.

Betbir Hesap Dondurma

Betbir ihtiyaç duyulur ise, betbir hesap dondurma işlemini yapma hakkına sahiptir. Bu hak genel kullanım koşulları içerisinde madde madde belirtilmiştir. Hesap dondurma işlemi nedir? Aktif olarak kullanılan bir hesabın geçici süre ya da gereği yapılana kadar pasif duruma getirilmesi anlamına gelmektedir. Hesap dondurma işleminde üyelik iptal işlemi yapılmaz, site ile olan ilişiğiniz kesilmez. Tüm bilgiler, belgeler, şifreleme programları ile veri tabanında tutulmaya devam edilir.